Bets10 Para Yatırma Bonusu Cashixir

Malta yasalarına göre yapılan Prima Poker Limited’in düzenlediği microgaming poker ağı üzerinden oyun oynananmasını sağlayan bets10 yeşil ve gri temalı görüntüsüyle kullanıcıları için güven veren bir firma haline gelmekte.

Site üzerinden pek çok oyun oynamak mümkün. Bu oyunlar badminton, golf, yüzme, bisiklet yarışı, tenis, basketbol gibi sporun pek çok alanında mümkün kılınmış. Bunun haricinde sitede casino oyunu çeşitliliği de oldukça fazla.

Haftanın her günü türkçe olarak hizmet sağlayan sitenin çözüm ortaklığında güçlü bir şirketi tercih etmesi ise kullanıcıya güven veren bir başka husus. Realm Entertainment Limited firmasına ait olan sitede oran olarak yüksek oranlı maçları bulabilmeniz ve oyun oynarken avantajlı çıkmanız oldukça olası.

Sitenin promosyonları ise siteyi avantajlı kılan seçeneklerden. Bunlar sezon başlangıcına özel 300 TL % 100 para yatırma bonusu, ilk kez para yatırmanıza özel 30 TL bonus, pay kasa ve paykwik % 10 para yatırma bonusu, transfer kart bonusu ve son olarak ele alacağımız bets10 para yatırma bonusu cashixir olarak geçmektedir. Bu cashixir bonusu diğer sitelerde bulunmayan bir sistmi kapsamaktadır.

Kural ve Şartlar

  • 25 Ocak ile 30 eylül arasında yapılan para yatırma işlemlerinde üyeler bu bonus çeşidine dahil olabilecektir. Bonusu kullanmak için yapılması gereken bu tarih aralığına dikkat etmektir.
  • Kullanıcıların 25 ocak tarihinden önce hesaplarına yatırdıkları paralar bu bonus için geçerli sayılmayacaktır.
  • Cashixir öedeme yöntemini tercih etmek isteyen kullanıcılar ya bankadan havale etmelidir ya da diğer havale yöntemini kullanmalıdır. Kredi kartını kapsayan bir sistem değildir. Cashixir kredi kartı kullanmayan üyeler için bir seçenek olarak sunulmuştur.
  • Ön ödeme sistemiyle gerçekleşen bu yöntemin cashixir sayfasından temin edilebileceğini unutmayın. Bu kısımdan öncelikle kod almanız gerekecektir. Ardından kodu kullanmak için yapmanız gereken şey para yatırırken cashixir seçeneğine tıklamanız olacaktır.
  • Bonusu seçtikten tam 1 gün sonra bonus hesabınıza yatacaktır.
  • Cashixir bonusu yatırılan paranın % 20’sinin bonus halinde kullanıcıya verilmesini kapsar.
  • Bonusun çevirim şartı ise standart bonusun 1.7 katı oranındadır.
  • Sitenin genel hüküm ve koşullarına uymayan, siteyle ilgili bir sahtekarlık yaptığı düşünülen, aynı kimlikle birden fazla profil açmaya çalışan, bonus seçeneklerine uymayan, bonusu suistimal eden kullanıcılar için site yetkilileri bonus kazançlarını üyeden alma yetkisini elinde barındırır. Ayrıca bets10 istediği takdirde bu üyenin üyeliğini iptal edebilir ve kısa bir süreliğine dondurabilir.
  • Site istediği zaman bu bonus için şart ve hüküm değişikliğine gidebilir, istediği takdirde yeni bir şart ve hüküm ekleyebilir ya da cashixir bonusunu tamamen silebilir veya bir süreliğine durdurabilir. Sitenin bu hakkı elinde gizli olarak her zaman bulunur ve bunu kullandığı takdirde üyelerine herhangi bir açıklama yapmak zorunda değildir.